USD: 13,68 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

  • Wd red plus wd80efbx 8tb 3.5 7200 rpm 256mb sata-3 nas diski
Wd red plus wd80efbx 8tb 3.5 7200 rpm 256mb sata-3 nas diski

Wd red plus wd80efbx 8tb 3.5 7200 rpm 256mb sata-3 nas diski

  • Fiyatı: 3.918₺
  • Havale-Eft Fiyatı: 3.839₺
20
Sepete At

WD Red™ Plus ile Yoğunluğun Üstesinden Gelin

Küçük ila orta ölçekli işletmelerin NAS ortamlarının1 ve küçük ofis/ev ofis müşterilerinin artan iş yüklerinin üstesinden gelmek için güçle donatılan WD Red™ Plus, arşivleme ve paylaşmanın yanı sıra ZFS ve diğer dosya sistemlerini kullanan sistemlerde RAID dizisinin yeniden oluşturulması için de idealdir. 8 yuvalıya kadar NAS sistemleri için oluşturulan ve test edilen bu diskler, değerli ev ve iş dosyalarınızı depolama ve paylaşmada size esneklik, çok yönlülük ve güven sağlar.

Küçük veya Orta Ölçekli İşletmeler İçin 
İçerikleri ev veya iş yerinizdeki cihazlarla rahatlıkla paylaşmanız için tasarlanan bir NAS sistemi ve WD Red™ Plus diskleri ile dijital içeriklerinizi yayın akışı yapın, yedekleyin, paylaşın ve organize edin. NASware™ 3.0 teknolojisi, disklerinizin mevcut ağınız ve cihazlarınız ile uyumluluğunu artırır. 24 adete kadar yuvaya sahip daha büyük işletmeler için, sıra dışı performans sunan WD Red™ Pro disklerine güvenin.

Özel NASware 3.0
Her diskin yapamadığını yapar. 8 yuvalı NAS sisteminizde 112 TB’a kadar kapasiteye ulaşın ve Western Digital’in özel NASware 3.0 teknolojisi ile her türdeki diski optimize edebilirsiniz. Her WD Red™ Plus sabit diskinin içinde bulunan NASware 3.0’ın gelişmiş teknolojisi uyumluluğu, entegrasyonu, yükseltilebilirliği ve güvenilirliği artırarak depolama performansını geliştirir.

Optimum NAS Uyumluluğu için Üretilmiştir
NASware™ teknolojisine sahip WD Red™ Plus diskleri, disk seçiminde varsayımda bulunmayı ortadan kaldırır. NAS sistemleri için optimize edilen benzersiz algoritmamız, NAS ve RAID ortamlarındaki performansı ve güvenilirliği dengeler. Basitçe söylemek gerekirse, bir WD Red™ Plus diski, NAS kasaları için mevcut olan en uyumlu disklerden biridir. Ama bunun için bizim sözümüze güvenmenize gerek yok. WD Red™ Plus diskler, kapsamlı bir NAS ortak teknolojisi katılımının ve uyumluluk testlerinin bir yansımasıdır. 

Büyük İşletmeler için WD Red™ Pro
NAS için ağır iş performansı arıyorsanız, WD Red™ Pro diskler aşırı talepleri olan orta ila büyük ölçekli işletmeler için olağanüstü performans sağlar. WD Red™ Pro diskleri 9 ila 24 yuvalı NAS ortamları için tavizsiz performans ve 5 yıl sınırlı garanti ile desteklenen değişmez güvence sunar. 

3D Active Balance Plus
İyileştirilmiş çift düzlemli denge kontrol teknolojimiz, genel sürücü performansını ve güvenilirliğini önemli ölçüde geliştirir. Uygun biçimde dengelenmeyen sabit sürücüler, çok sürücülü sistemlerde aşırı titreşime ve gürültüye, sabit sürücünün ömrünün azalmasına ve zaman içinde performansın düşmesine sebep olabilir.

7/24 Ortam 
NAS sistemleriniz hep açık kaldığı için güvenilir bir diskin olması çok önemlidir. 1 milyon saate kadar MTBF oranına sahip olan WD Red™ Plus diski, 7x24 ortamlarla başa çıkmak için tasarlanmıştır. 

Masaüstü Diskleri ile WD Red™ Plus Karşılaştırması
NAS'ınıza iyi davranın ve verilerinizi koruyup, optimum performansı sağlamaya yardımcı olacak bir dizi özellik ile birlikte, NAS için özel üretilmiş diski seçin. NAS'ınız için bir sabit disk seçerken aşağıdaki unsurları dikkate alın:

  • Uyumluluk: Masaüstü disklerinin aksine bu diskler, optimum performans amacıyla NAS sistemleri ile uyumluluk için özel olarak test edilmiştir.
  • Güvenilirlik: Bir NAS veya RAID’in her zaman çalışır durumdaki ortamı sıcaktır ve masaüstü diskleri genellikle WD Red™ Plus disklerinin aksine, bu koşullar için tasarlanmamıştır ve test edilmemiştir. 
  • Hata Düzeltme Kontrolleri: WD Red™ Plus NAS sabit diskleri, NAS sistemi içindeki arızaların azaltılmasına yardımcı olmak için RAID hata düzeltme kontrolü ile özel olarak tasarlanmıştır. 
  • Gürültü ve Titreşim Koruması: Tek başına çalışmak üzere tasarlanan masaüstü disklerin, çok diskli sistemlerde karşılaşılan gürültü ve titreşime karşı koruması genellikle çok azdır veya hiç yoktur. WD Red™ Plus diskleri, çok yuvalı NAS sistemi ortamlarında sorunsuz çalışmak üzere tasarlanmıştır. 

 

  • Wd red plus wd80efbx 8tb 3.5 7200 rpm 256mb sata-3 nas diski
  • Wd red plus wd80efbx 8tb 3.5 7200 rpm 256mb sata-3 nas diski

Kart Eklenmedi

© Copyright 2021   Teknoloji Bilgisayar Güvenlik