USD: 13,68 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

MICROSOFT Windows 11 Pro Trk OEM 64 bit FQC-10556

MICROSOFT Windows 11 Pro Trk OEM 64 bit FQC-10556

 • Fiyatı: 2.400₺
 • Havale-Eft Fiyatı: 2.352₺
50
Sepete At

Masaüstünüze denge getirin

Windows 11, ekran alanınızı optimize etmenize ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek kullanımı kolay araçlara sahiptir. Bunu bir Microsoft 365 aboneliğiyle* birleştirdiğinizde, işleri tamamlamanıza hiçbir şey engel olamaz.

 

Bilgisayarın yanında oturan kadın telefonuna bakarak gülümsüyor

Hayat birlikte daha güzel

 

 

Microsoft Teams uygulaması sohbet ve video penceresi

Bağlantı kurmanın yeni yolları

Microsoft Teams'te bulunan Sohbet ile doğrudan masaüstünüzden herkesle ücretsiz olarak tercih ettiğiniz şekilde (arama, sohbet, mesaj, video) iletişim kurabilirsiniz.2

Microsoft Teams görüntülü toplantı

İstediğiniz kişiyle bağlantı kurun

Sohbet ve arama, görev çubuğunuzda yerleşik olarak bulunur; üstelik Outlook ve Takvim ile sorunsuz şekilde entegre olarak yalnızca birkaç tıklamayla bağlantı kurmayı kolaylaştırır.2

İş akışınızı yeniden odaklayın

İhtiyacınız olan PowerPoint, Microsoft Edge ve Microsoft Teams gibi uygulamaların* yanı sıra Tutturma düzenleri, Masaüstleri ve daha sezgisel bir yeniden yerleştirme deneyimi gibi yeni çoklu görev araçlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışın.

Üretkenlik ekranı düğmesiArabirim öğeleri ekranı düğmesiMicrosoft Store ekranı düğmesiMicrosoft Edge ekranı düğmesi

Bilgisayar oyun performansında son nokta

Gerçeğe meydan okuyan grafiklere sahip en yeni oyunları oynayın. Konsolda oyuncularla birlikte oynayın. Sevdiğiniz çevre birimleriyle oynayın. Söz konusu, istediğiniz şekilde oynamaksa Windows 11 bunu gerçekleştirir.1 6

Halo INFINITE video oyunu karakterleri

Halo video oyunu asker

Halo video oyunu asker

Age of Empires IV video oyunu savaş sahnesi

Yayımlandığı gün oynayın

Halo Infinite, Forza Horizon 5 ve Age of Empires IV, Xbox Game Pass'in (abonelik ayrı olarak satılır) yayımlandığı gün erişmenizi sağladığı büyük oyunlardan sadece bazıları.3

Sea of Thieves video oyunu gemilerin denizde olduğu sahne

Forza Horizon 5 video oyunu dört tekerlekli araçların olduğu sahne

Size uyum sağlayan bir bilgisayar

Tarz, fiyat, özellik ve form açısından en geniş cihaz yelpazesi sayesinde Windows 11 ile ihtiyaçlarınıza uygun bilgisayarı bulabilirsiniz.

BİLGİSAYAR SATIN ALIN

Kısmen açılmış dizüstü bilgisayar

 

Klavyesi kısmen görünen açılmış bir dizüstü bilgisayar

 

Dizüstü bilgisayar klavye ve fare yüzeyi

 

Oyun Bilgisayarı

 

Adam gülümsüyor ve dizüstü bilgisayarına bakıyor

Windows 11'i edinme

Windows 11'in önceden yüklendiği bilgisayarlar şimdi satışta! Birkaç iyi haber daha: Çoğu Windows 10 bilgisayar, ücretsiz yükseltme için uygundur.7

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Uyumluluğu denetleyin

Bilgisayarınızın Windows 11'i çalıştırıp çalıştıramayacağını görmek için PC Sistem Durumu Denetimi uygulamasını9 kullanın.

PC SİSTEM DURUMU DENETİMİ UYGULAMASINI İNDİRİN  MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİNE GÖZ ATIN 

İçinden kalp atışı çizgisi geçen kalp


 • WINDOWS INSIDER PROGRAMI

 •  
 • WINDOWS DESTEĞİ

 •  
 • WINDOWS BLOGU

 •  
 • TOPLULUĞA SORUN


 • Özellikler ve uygulama kullanılabilirliği bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
 • * Bazı uygulamalar ve oyunlar ayrı olarak satılır. Microsoft 365 aboneliği ayrı olarak satılır. Bazı düzenlerin kullanılabilirliği ekran çözünürlüğüne ve ölçek ayarlarına bağlıdır.
 • 1 İnternet erişimi gerekir. Hizmet ücretleri uygulanabilir.
 • 2 Bazı özellikler için belirli donanımlar gerekir. Windows 11 Belirtimlerini inceleyin. SMS ile sohbet sınırlı ülkelerde mevcuttur ve diğer coğrafi bölgelere aşama aşama sunulacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bu sayfaya göz atın. İnternet erişimi gerekir; İSS ücretleri uygulanabilir.
 • 3 Xbox Game Pass aboneliği ayrı olarak satılır (https://www.xbox.com). Ek donanım ve abonelikler gerektirebilir. Oyun adları, sayısı, özellikleri ve erişilebilirliği zamana ve cihaza, bölgeye ve platforma göre değişiklik gösterir (https://www.xbox.com/regions). Yinelenen üyelikler, iptal edilmediği sürece o zamanki geçerli fiyattan (değişebilir ve geçerli vergiler üstüne eklenir) otomatik olarak ücretlendirilir (account.microsoft.com/services).
 • 6 Bazı uygulamalar ve oyunlar ayrı olarak satılır.
 • 7 Windows 11 yükseltmesi, 2021 sonlarından 2022'nin başlarına doğru uygun cihazlara sunulacaktır. Zamanlama, cihaza göre değişiklik gösterir. Bazı özellikler için ek donanımlar gerekir. Windows 11 Belirtimlerini inceleyin.
 • 9 S modunda Windows 10'a sahip bilgisayarlar için PC Sistem Durumu Denetimi uygulamasının bu sürümünü indirin. Çoğu uyumlu cihaz bu gereksinimleri karşılayacağından, bu uygulamanın grafik kartını veya ekranı kontrol etmediğini unutmayın (Windows 11 Belirtimlerine göz atın).
 • 10 Gösterilen bazı uygulamalar daha sona gelecektir. Bazı uygulamalar yalnızca Windows 11'de Microsoft Store üzerinden edinilebilir.

Kart Eklenmedi

© Copyright 2022   Teknoloji Bilgisayar Güvenlik