21 Aralık 2014, Pazar 02:18
Yazı Karakteri Boyutu:
   
Ereğli Gaziler Derneği Şeker Fabrikasını ziyaret etti
29 Nisan 2008 Salı 11:12
Ereğli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Emin Özyurt ve Yönetim Kurulu Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Kaya Samantırı ziyaret etti.

 

Ereğli Muharip Gazileri Derneği Başkanı Mehmet Emin Özyurt ve Yönetim Kurulu üyeleri Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Kaya Samantırı makamında ziyaret ederek. Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Sayın Kaya Samantır başta olmak üzere Ereğli Şeker Fabrikası Çalışanlarına Ereğli Muharip Gaziler Derneği Olarak her zaman derneğimize yardım da bulunan şehitlerimiz için ve yakınları için Gazilerimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Sayın Kaya Samantır’a ve çalışanlarına Gaziler olarak şükran borçluyuz dedi.
Öte yandan Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Kaya Samantır yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Samantır, Bir şehit torunu olarak ve ailemde gazi olan bir ailenin ferdi olarak Kaya Samantır olarak başta cennet vatanımız Türkiye’miz için Türk milleti bekası için Şehitler olan kardeşlerimize yüce rabbimden rahmet dilerken geride kalanlara sağlık mutluluklar dilerim.
Gazilerimiz ve Şehitlerimiz bizlerin baş tacıdır. Eğer kendilerine küçükte olsa katkıda bulunmuş isek bizim için bu bir görevdir. Dünya’da şehidine gazisine sahip çıkan onları baş tacı eden tek Türk milletidir. Şahsım olarak Ereğli Şeker Fabrikası olarak Şehit Gazilerimizin her zaman her şartta yanlarında olacağız dedi.
Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Emin Özyurt muharip Gazilerinin bulunduğu resmi Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Samantır’a hediye etti.
Hediye karşısında duygulanan Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Kaya Samantır işte bu kahramanların iman dolu göğüslerinin emperyalizmin işgalci ordularına karşı siper etmeleri ile ay yıldızlı bayrağımız ilelebet göklerde bu isimsiz kahraman sayesinde Türkiye’miz yaşayacaktır dedi.

Bu haber toplam 12728 defa okunmuştur

Diğer Haberler
KONYA
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
05:25 06:54 11:54 14:20 16:42 18:04
» Arşiv
Ana Sayfa Yap | Sık Kullanılanlara Ekle
İletişim : bilgi@erhaber.com | ERHABER.com
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.© 2007-2008 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz
Adres
Pir Ömer Mah. İstasyon Cad. Şahin Kökbudak İşh. Kat:2 No:20 Ereğli/Konya
visitor stats doviz kuru